| Metin2Haker a întrebat:

Salut tuturor astazi va voi face ziua mai buna Eu am observat ca toti jucatori de metin 2 ro are vrea monede cu care isi pot lua iteme eu pot sa vi le ofer dati add la adita_adi_as
1.Deci voi nu trebuie decat sa intrati la mine in calculator sa va logati pe site metin 2 iar eu sa sciu datele de pe card (de credit)
2. Dar va-ti gandit ca ee oo pacaleala dc sa ofer eu din bani mei monede pentru voi dar uitati ca cardul este falst nu are nici un ban pe el odata ce ai pus din astea acolo ti-a dat monedele iar aa 2 zi se verifica daca cardul avea bani si altele
3.Eu nu vreau nimic la schimb? mai vb dupa ce facem treaba dar nu va ganditi va bag monedele iar apoi gata PA va pot lua monedele de pe cont cum?
4.Scriu din nou datele cardului si zic extragere monede de pe cont...adica id dvs de cont si datele de pe card si vi le iau deci mai vbb add la Y! M adita_adi_as

2 răspunsuri:
| mrclaust a răspuns:

Ma copile ma, du-te la mamica ta si zi sa nu manance nimic ca sa ai tu loc.

| Metin2Haker explică (pentru mrclaust):

Ba copilu pwli ce esti daca eu vreau sa bag la lume monede ce rasa mati te bagi tu tiganu dreacu sa imi sugi *** de cocalarul dracu fa si u asa schema si apoi mai vedem