| VladFast a întrebat:

am o intrebare, daca ii dau unui prieten datele cardului meu (Numele titular cont, Cont IBAN) pentru a imi da o suma de bani, cum as putea verifica ca acea suma de bani mi-au intrat pe card, cat de mare e suma si de la cine am primit-o fara a ma duce la banca, este posibil acest lucru?

Răspuns Câştigător
suntserios
| suntserios a răspuns:

Ori de la bancomat si vezi daca sa marit suma de bani din cont, sau prin online banking daca il ai activat

1 răspuns:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Da, poti afla de la orice bancomat, dand pe Sold, daca stii cat ai inainte ca prietenul sa-ti alimenteze cardul.