| MariuS88c a întrebat:

Salut tuturor, banii din comunitatea steam se pot scoate afara? Dacă da cum?

5 răspunsuri:
| AnGel032 a răspuns:

De fapt, nu poti. Cine ti-a zis a mintit.

| MariuS88c explică (pentru AnGel032):

Hmm de fapt am dovedit contrariul se poate dar ai nevoie de un fel de abonament la ei sa completezi niste formulare si de un cont bancar, dar bineinteles ca se duce 50% la ei.

| JohnyMoga a răspuns:

Cum sa scoti bani din steam aia raman acolo siti cumperi produse gen games programe etc de scos nu se scoate

| MariuS88c explică (pentru JohnyMoga):

happy am aflat recent de la cineva ca se pot, dar ai nevoie de card... mersi ori cum de parerelaughing)))

| JohnyMoga a răspuns (pentru MariuS88c):

Eu ma jucam cs pe steam si asa stiu ca nu se poate scoate