| alexandru17 a întrebat:

Salut tuturor, de curand mi-am luat un laptop Acer aspire cu 4 gb ddr3, placa nvidia geforce gt 520m 1024 mb, procesor i5 intel core 2430m 2, 4GHz si problema este urmatoarea :
Am download-at G. T. A 4 si sa miscat in reluare! De ce?
Leptopul este destul de puternic ar trebui sa mearga perfect! Help.

1 răspuns:
| Emanuelm a răspuns:

Trebuie sa-ti setezi laptopu sa foloseasca placa dedicata nVIDIA pentru ca din cate stiu ai si o placa integrata care e foarte slaba comparativ cu ce ai acolo. Nu mai tin minte cum dar trebuie sa umbli pe la setari pe-acolo.