| mihaimihai1997 a întrebat:

Salut tuturor,
Exista un Gta Vice City cu masini romanesti, Dacia 1300, Dacia 1310 tuning de toate culorile...verde, portocaliu, rosu, negru, autobuz Dac si altele. In acest joc nu ai vieti infinite, politistul te scoate din masina, iar masina politistilor este o Dacia 1300 pe care scrie JVT. Spuneti-mi si mie de unde pot downloada acest joc pentru ca l-am avut de la un prieten si am formatat calculatorul si nu mai am acest joc. Nu ma refer la Gta Mamaia in care toate misiunile sunt facute si doar te plimbi. Ma refer la jocul in care nu e facuta nici o misiune, iar podurile catre celelalte orase sunt blocate.

2 răspunsuri:
| RoAndrew a răspuns:

Gta Romania
Sau
Gta Mamaia

Funda?

| Menthoru a răspuns:

Oficial nu exista GTA Mamaia nici Gta-ul de care povstesti tu...alea sunt moduri luate de pe Gta inside sau alte site-uri de genul si instalate in joc. PEACE!