| EkiNzZ a întrebat:

Salut tuturor, imi spuneti si mie niste jocuri pentru PC faine? nu stiu ce sa mai joc

Răspuns Câştigător
| DaDuSH a răspuns:

O sa-ti zic cateva din jocurile care mi-au facut placere sa le joc.
Half Life (oricare din serie)
Portal (ambele, in special 2)
Fable: The lost chapters si Fable 3
Kingdoms of Amalur - Reckoning (se aseamana cu fable doar ca e mai bun)
Assassin`s Creed 2 si Brotherhood (povestea geniala, soundtrack la fel, gameplayu si Ezio care face jocul perfect)
Trine 2
From Dust
The Darkness 2
Dishonored
Far Cry (oricare, toate sunt faine)
Borderlands
Bioshock
Darksiders (ambele)
Magicka
Left 4 Dead 1/2 (din nou, un joc facut de Valve, merita jucat)
X-Men Origins: Wolverine
Red Alert
Quantum Conundrum
Limbo si Type Rider (jocurile sunt cam la fel, acelasi stil de joc)
Deadpool
Little Inferno (DOAR JOACA-L, poti sa arzi ORICE)
CastleStorm
Rogue Legacy
Scribblenauts Unlimited (daca stii bine engleza)
Solar 2 (te face intr-un fel sa intelegi mai bine evolutia universului si a pamantului si restul)

| EkiNzZ explică (pentru DaDuSH):

Mersi pentru jocuri big grin

3 răspunsuri:
| Jokyo a răspuns:

Eu mereu optez pentru jocurile online gen wow metin sau chiar si lol... incearca Lol-ul poate o sa iti placa

| petrescuionut a răspuns:

Far Cry 1 2 3
Call Of duty 1 2 3, call of duty black ops 1 2 3.
Swat4
Euro truck simulator2 2012
Nfs Shift
the walking dead 1 si 2happy
Fifa 14
Gta 4 5
metin2
World of tancks
mai cauta si tu pe youtube happy