| xbastanu a întrebat:

Salut tuturor! Joc league of legends de o luna si as vrea sa stiu cum m-as putea folosi de aceste bind-uri : "Player Attack Only Click" si "Target Champion Only" si am observat ca multi jucatori se folosesc de ele.Le am bind-ate dar nu vad nici o diferenta..Cum m-as putea folosi de ele? Ofer funda celui care imi poate explica cel mai bine acest lucru.

Răspuns Câştigător
| Phux a răspuns:

Target Champion Only - folosita deseori cand sunt fight-uri pe lane. Cu acest bind poti da click doar pe campioni (nu poti da click pe minioni, jungle monsters etc.)
Player Attack Only Click - cam se explica de la sine. Campionul tau ataca doar la click.