| EddyTPU a întrebat:

Salut tuturor! vreau si eu un server private de metin2, sau cine ar juca dekaron sa-mi spuna un server privat mai deosebit! Raspunsu care ma satisface va fi promovat cu o funda big grin

3 răspunsuri:
| Bloody7777 a răspuns:

Ca server de metin iti sugerez sa joci www.metin2tim.ro www.metin2fun.ro www.metin2guabina.ro toate sunt in romana si sunt multe eventuri aproape zilnic daca preferi ceva mai inbunatatit poate vrei candylongju2 un metin2 cu arme deosebit de noi si animale de calarie noi sper ca te-am ajutat

| AssAs1n a răspuns:

Eo zic ca cel mai misto mt2 este acesta:www.empirelegacy.net bine asa zic eu...Mult noroc

| NECUNOSCUTU_2520 a răspuns:

Un server privat foarte frumos este mondialmt2. este in franceza dar sunt multi romani http://www.youtube.com/watch?v=h53LTqj4j1s&feature=related