| TheDarkDragon a întrebat:

SALUT.uite am si eu o problema.ce pot sa fac daca atunci cand joc medieval total war II kingdoms adica (teutonic, crusades, america si britania) merge sacadat.(ala normal adica medieval tw2 merge bine, numa expansion-ul cu lag) please help me!(am windows 7 ultimate, credeti ca daca pun xp merge bine?)

2 răspunsuri:
| Magnifico a răspuns:

Incearca sa umbli la optiuni si sa dai nivelul detaliilor mai mici sau daca nu poti incerca sa-i pui un alt crack jocului.

Bafta!

| TheDarkDragon explică:

Da am cele mai joase optiuni, si jocul e cumparat, n-am crack