| dragosbogdan001 a întrebat:

Salut, un site de unde pot descarca CS:GO gratis? De preferat raspundeti daca stiti sigur ca merge...

5 răspunsuri:
| Gonrax a răspuns:

Dacă nu îl cumperi nu poți juca competitive, ci poți juca doar pe puține servere.
Caută CSGO Warzone dacă neapărat vrei. Nu știu dacă e versiunea care mergea pe unule servere private. Și nici nu știu pe care.

| AlexDFY a răspuns:

Nu poti juca multyplayer daca nu il cumperi.

| Dcide5 a răspuns:

14 euro nu e asa mult frate! sa mor eu...

Cracked iti da lag, merge de 3 ori mai rau ca de pe steam, fara competitive, casual si poti juca doar pe frt putine servere.

| dragosbogdan001 explică (pentru Dcide5):

14 euro = 60 lei... e destul de mult zic eu.

| Dcide5 a răspuns (pentru dragosbogdan001):

Pai cine vrea Cs:Go-ul?