| Gabriel_Ianis_2000 a întrebat:

Unde pot gasi un xbox 360? Am vazut ca pe eMAG si altex nu se mai gasesc

3 răspunsuri:
| Alexuţ02 a răspuns:

Le-au scos din stoc se pare.

Singura soluţie e să iei ceva de pe OLX, ceva bine îngrijit, testat acasă la vânzător să fie totul ok.

Nu lua modat, nu se merită, jocurile sunt foarte ieftine + că dacă iei modat nu merge multi-player.

Cum ziceam, OLX, ceva bine îngrijit, la console dacă sunt bine îngrijite nu e ca la laptopuri să se mişte în lag după ceva timp, ai aceleaşi FPS constant. dacă tot vrei Xbox 360...

Recomand un PS3 Super-Slim sunt foarte foarte bune şi ai multi-player gratuit.

Mă rog, mult noroc şi sper că te-am ajutat

| Gabriel_Ianis_2000 explică (pentru Alexuţ02):

Ma cam incadrez in 300 lei si nu prea gasesc altceva si xbox pe olx sau altceva nemahappy

| Alexuţ02 a răspuns (pentru Gabriel_Ianis_2000):

Găseşti, crede-mă că găseşti, mai ales la cum s-au ieftinit. caută în oraşul tău pe OLX.