| TheFallen666 a întrebat:

Salut utilizatori de pe TPU vreau sa imi spuneti ce jocuri pot juca pe amd sempron 3200+ 1.8 ghz 896 mb ram placa video 512 iar pixel 3.0 vertex 3.0 as vrea cat mai multe jocuri nu neaparat pentru cerintele astea poate sa fie si jocuri mai puternice dar sa mearga pe low dau funda spuneti cat mai multe nu neaparat pentru cerintele astea!

1 răspuns:
| Kevin1998 a răspuns:

Metin2,CS 1.6, Nfs MW, Tom Clancy's..., Call of Duty, HAWX 1 si 2
Si indicat ar fi macar 3gb ram si placa video 1gbwinkingSper sa te fi ajutat.
Bafta!