| TheFallen666 a întrebat:

Dau funda si vot daca imi spuneti daca merge just cause 1 pe configuratia asta

amd sempron 3200+ 1.8 ghz

896 mb ram

grafica: GeForce 7025 / nForce 630a

Pixel Shader version:3.0
vertex shader:3.0

va rog sa imi spuneti daca nu merge de ce explicat si as dori sa stiu daca merge in reluare pentru ca am vazut un video pe youtube un clip in are unul zicea ca arae amd sempron 1.8 ghz si ii mergea destul de repede putin in reluare. cand faca analiza la sysreqlab imi spune ca jocul nu imi merge ca nu am cerintele va rog vreau sa-l joc explicati nu uitati funda +vot

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
2 răspunsuri:
| Blacksaber a răspuns:

Da iti merge numai ca ar trebui sa ai un 1gb de ram cel mai bine... oricum poate iti merge si pe grafica maxima

| Cosmotel a răspuns:

Am avut calculator mai slab si mi-a mers foarte bine la detalii maxime.