| YoYoIonut a întrebat:

am si eu o probmela pentru. mine mare.Eu am downloadat GTA SAN ANDREEAS de pe net.Mam jucat eu o saptamana.Si azi cand sa intru in el.am intrat si cand sa dau pe
START GAME mi se misca in reloare sageata.Imi iese jocul si cand intru in el... dau dublu click pe imaginea jocului si la sageata mausului imi apare clepsidra aia care arata ca se incarca si dupa 2sec imi dispare si jockul nu intra.De ce va rog eu sa-mi spuneti dc si ce trebuie sa fac sa intre jocul.Am downloadat si GTA SAN ANDREAS REA V2 sila fel cand sa intru in el nu intra va rog frumos sa ma ajutati!

vot, funda! plzz help! ajutor va rog din sufletul meu.

1 răspuns:
| Ady93_2195 a răspuns:

Salut, asa am patit si eu odata, icearca sa iti reinstalezi jocu si daca nu merge atunci reinstaleazati windows'u
Succes!