| razvanica222 a întrebat:

Salut va rog frumos dati-mi si mie un cont de metin2ro macar lv 25 sa aiba contactati-ma pe idul meu de mes : razvanfiser@yahoo.com.
Va multumesc!

7 răspunsuri:
| R3dEyE a răspuns:

Serios? De lv 25 il faci in maximum 3 zile.

| razvanica222 explică (pentru R3dEyE):

Da da eu nu joc pe privat ca alti eu joc normal deci ai cont de dat?

| R3dEyE a răspuns (pentru razvanica222):

Frate, pe metin2ro zic ca il faci in maximum 3 zile.

| razvanica222 explică (pentru R3dEyE):

Ma famil tu de 25 imi dai contul pe mes si iti dau funda facem?

| R3dEyE a răspuns (pentru razvanica222):

laughing)
Serios? Crezi ca n-am ce face eu 3 zile, crezi ca stau sa iti fac tie un amarat de cont? Daca nu esti in stare nici de atat atunci lasa-te. Oricum, am inceput ieri cu un nou cont ca am nevoie de ceva, am facut lv 15, vb pe mess poate ti-l dau ca mie mila de tine, vad ca nu esti in stare sa faci nici lv 25. happy

| razvanica222 explică (pentru R3dEyE):

Ok vb pe mes. happy

| razvanica222 explică (pentru razvanica222):

Mil mai dai?