| Sebytiristu a întrebat:

Salut,va rog frumos sa imi ziceti si mie un site de calculatoare second sau refurbished, un pc pentru gaming care sa duca bine cs go la un pret sub 900 lei.

2 răspunsuri:
| Skarr a răspuns:

Daca vrei cauta pe Olx dar... Mai bine strangi si iei unul nou dar mai slab. Daca iei unul la mana a doua poate sa se strice dupa o luna. Asa o piesa, doua poti lua cu Garantie dar asa nu merita riscul. Parerea mea. Daca chiar vrei incerca sa iei un APU de la ryzen 3 2200g. Cel mai ieftin cred ca e 400 lei si are placa video integrat a. Care e jumatate din buget. Mai bine strange macar 1500 si atunci fa ce ti am zis. Un PC de 900 lei clar nu are cum sa duca Cs go. Salut

| Stefy237 a răspuns:

Nu stiu cat ar costa dar ca sa poti juca csgo cu graficile destul de ok ti-ar trebui macar o placa video de la Nvidia GT710 in sus si un procesor minim...I3 gen.a4a!