| LoGyCa a întrebat:

Salut va rog sa ma ajutati. Am descarcat fifa 09 am instalat-o am bagat transferuri. Apoi a venit un coleg la mine sa jucam o partida si cand am conectat maneta nu puteam sa schimb anumite controale. Cand am incercat sa joc nu puteam sa alunec sa centrez sa lobez... Pot sa fac ceva?

1 răspuns:
| myhay0930 a răspuns:

Sall,joystik-ul care iti pare cand faci comenzile tu nu te uiti pe joystik-ul tau le pui invers cum iti arata comenzile. laughing