| Octavian_3979 a întrebat:

Salut, veti incerca jocul Crysis2? a fost ales jocul cu cea mai buna grafica din lume, astept sa vad ce parere aveti despre el. iata si un video de gameplay http://www.youtube.com/watch?v=GZSRmh6kyNY
daca nu va place asta, selectati alt videoclip.
vreau sa aud si parerile voastre sa stiu daca il cumpar sau nu

Răspuns Câştigător
| 7rAc3rS a răspuns:

Eu l-am downloadat ieri si m-am jucat numa azi la inceput nu prea eram obisnuit da dupa aia... pfoai cel mai fain joc pe care l-am jucat eu pana acum...

2 răspunsuri:
| Ciprian_5382 a răspuns:

Uite

| AlexAlex96 a răspuns:

Intr-adevar... Crysis2 are cea mai buna grafica momentan dar pentru a-ti rula jocul fara sa-ti mearga sacadat iti trebuie o placa video de minim 1 Gb cu 16 megapixeli