| unCalutz a întrebat:

Ce parere aveti de jocul ConQUIZtador? Astept parerile voastre.

4 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

Cam tampit sincer!
adica este un joc cu care sa iti omori timpul...dar intrebarile sunt tampite rau!
adica pe bune.la unele intrebari chiar nu stie nimeni sa raspunda!

| AlexAleex a răspuns:

Cel mai super joc si misto aici un veriosor de-a meu a terminat facultatea jucand conquiztador... si inca mai joaca si stie all questions funda?

| Biby a răspuns:

Buna.
Mie mi se pare un joc super. Apropo sunt Biyutsa.

| NeacşuIonel1976 a răspuns:

E cel mai prost joc.Are cele mai tampite intrebari.Te joci odata si-ti dai seama cati prosti cred ca invata chestii care de fapt nu te ajuta in viata.