| Barabulafaradarsaupoate a întrebat:

Voi ce ati alege dintre:
DmC - Devil May Cry(PC) si Mortal Kombat: Shaolin Monks (PS2)?
Nu ma pot decide... Si daca puteti sa imi spuneti de ce alegeti acel joc? Multumesc anticipat!
Funda!

5 răspunsuri:
| arica a răspuns:

EU l-aş alege pe:Mortal Kombat: Shaolin Monks (PS2) deoarece este mai bun decât celălalt iar mie celălalt mi s-a blocat şi ăsta merge chiar bine

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai mortal kombat shaolin monks

| CM7YRE a răspuns:

In mortal kombat din cate stiu ai lupte, chiar daca ai o poveste pe gameplay, ea e infirma in fata lui DMC. Cand o sa-l vezi pe Dante cum lupta, armele si posibilitatile de upgrade, gameplay-ul, sigur o sa-ti placa mai mult ca mortal kombat. Cauta un gameplay si fa o comparatie, e mult mai smecher dmc.

| nurckye a răspuns:

DMC este mai nou (2013), are grafica hd (evident daca ai monitor cu rezolutie 1080), motorul unreal engine este mai bun ca orice ar avea mk. IN concluzie mortal kombat.

Nota: daca pc-ul are mai mult de 3 ani, ia shaolin monks

| Barabulafaradarsaupoate explică (pentru nurckye):

Totusi pana la urma mi-am luat DMC Devil May Cry si imi merge perfect cu grafica High-Ultra :O