| GavrilaDenis a întrebat:

Salut,voua va merge " Ultimate Team " la FIFA 14?
De pe 31 August e picat server-ul ( The EA Servers are curently unavalaible.Try again later ). Sa fie problema doar la mine sau e picat peste tot (m-am uitat si pe site-u de la EA Sports si nu am gasit nimic care sa ma ajute), stie cineva cand i se da drumu sau un site pe care pot sa urmaresc situatia?

3 răspunsuri:
| AlexisZLS a răspuns:

Problema asta vine din cauza prea multor playeri ca is si de pe mobil, si pc, si consola pe UT.Se va rezolva in 2-3 zile.La FIFA 15 dureaza vreo 2 ore sa se rezolve la toate device-urile.Zic sa te apuci de FIFA 15 UT

| intrlp a răspuns:

Si la mine s-a intamplat la fel cu Fifa 13 de pe mobil.Si nu mai pot intra pe ***(nu da-ti report ca nu e ceea ce pare).

| intrlp a răspuns:

Ar trebui ca adminii sa vada ca nu e injuratura.F.U.T.