| HaRCoR7 a întrebat:

Vreau de ceva vreme sa-mi creez propriul cfg pe counter strike 1.6. Am reusit sa-mi pun in cfg tot ce vreau eu si tot ce imi este necesar. Dar un singur lucru nu il stiu. Unde gasesc volumul in cfg? Adica eu de exemplu daca dau volumul la maxim in joc, ies, si intru iar, ramane tot asa. Si nu vreau sa stau de fiecare data sa intru in optiuni / sound si sa dau volumul la cat e nevoie. Vreau ca atunci cand scriu exec nume.cfg sa-mi seteze volumul cerut de mine. Am incercat sa modific de la volume "2" la volume "1", de la suitvolume "0. 250000" la suitvolume "0. 200000" si nimic. Sper ca ati inteles ce vreau sa spun. Astept un raspuns, dau o funda cat se poate de mare!

1 răspuns:
| nda a răspuns:

La mine daca dau volumul la maxim si ma uit in config imi arata volume 2, daca pun volumul normal asa cum joc eu atunci imi arata volume 0. 410000. Deci inseamna ca trebuie sa pui 2 la volume ca sa fie maxim. Apoi salvezi modificarile configului si gata.