| anonim_4396 a întrebat:

Vreau raspunsul la intrebarea: Care este parola mea de RCON? Vreau sa ma loghez ca RCON Admin in Romania Super Stunt, dar imi zice Server: Bad Admin Password. Repeated attempts will get you banned. Sau puteti sa-mi spuneti programul de aflat parola de RCON.

4 răspunsuri:
| Costy9991 a răspuns:

Rcon password o gasesti in GameCp

| PublicName330 a răspuns (pentru Costy9991):

Care este site-ul complet

| Costy9991 a răspuns (pentru PublicName330):

Daca e serverul tau parola o gasesti in gamecp si o afli de la cel care ti-a dat serverul cel care ti-a cerut datele mailul si pw, daca nu e serverul tau si ai incercat sa scrii o parola asa la vrajeala ti-a dat ban automat serverul.

| Costy9991 a răspuns (pentru PublicName330):

Tu stii, adica cel de la care ai cumpart serverul trebuia sa -ti dea link-ul asta de la inceput