| Yohei a întrebat:

Vreau sa bag bani într-un joc (pubg mobile) și când dau sa plătesc îmi spune : card refuzat.
Știe cineva de ce? Sau cum sa fac sa pot băga bani?
Nu știu dacă cardul este autorizat, cardul este VISA și este un card de la școală unde bagă bursele! Dau fundă pentru cel mai bun răspuns!

Răspuns Câştigător
| SilviaDulcik a răspuns:

Bună! Mai mult ca sigur este din cauză că limita este 0 lei la plata pe platforme nesecurizate.
Am trecut și eu prin asta. Va trebui să suni la banca emitentă de la care ai cardul și să le spui să îți mărească suma pentru plățile pe siteuri nesecurizate.

1 răspuns: