| george123332 a întrebat:

Salut! Vreau să cumpăr un joc pe magazin play. Este vreo modalitate să plătesc cu paysafe?

2 răspunsuri:
| DonMoldo a răspuns:

Google play NU are optiune de plata cu paysafecard.

| Sagemi67 a răspuns:

Nu poti plati cu Paysafecard in aplicatia Google Play. Foloseste un card de la o banca sau cauta un site-uri pe net care vand cod-uri de Google Play si accepta plata prin PaySafeCard. Asta e singura optiune. Pe G2A exista Gift Card-uri pe care le poti cumpara cu paysafecard. 25 euro - 140 ron adica ar trebui sa cumperi un paysafe de 28, 25 EUR mai pe scurt 30 euro. Sunt gift card-uri si mai ieftine 5 10 15 euro etc...Bafta!