| anonim_4396 a întrebat:

HELP! Vreau sa cumpar ceva de pe magazin play si imi cere card si toate prostiile astea, nici de cum o modalitate tip sa mi ia din credit. Ce sa fac?

7 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu sunt prostii, e singura modalitate de plata pe google play. Ce treaba are cu creditul tau?

| iiUser20 a răspuns (pentru suntserios):

Voiam sa platesc asa...

| suntserios a răspuns (pentru iiUser20):

Nu ai cum sa platesti asa. nu are nicio legatura google play cu operatorul tau de telefonie.

| iiUser20 a răspuns (pentru suntserios):

Eu nu stiu la ce ai mai raspuns ....pentru ca imi pari ''aspru'' ba chiar nervos daca nu am stiu, nu sunt informata ce? Puteai sa explici ce si cum sa fac. In fine God!

| agentmarius007 a răspuns:

Intra pe mobogenie acolo sunt toate gratis si sunt si scanate de antivirusul site-lui

| iiUser20 a răspuns (pentru agentmarius007):

Https://www.facebook.com/....../photo.php Cand dau descarcare imi deschide ''magazin play'' deci mobogine nu

| iiUser20 a răspuns (pentru agentmarius007):

Nu e bun pentru ce vreau eu Vasy...sad