| sk8terionutz a întrebat:

Salut vreau sa donez pe League Of Legends (LoL). Astazi am fost la 2 magazine din satul meu care au paypoint si am vrut sa achizitionez un bon paysafecard de 25 de lei. Vanzatoarele nu stiau la ce categorie se afla pe aparatul de paypoint. La ce categorie este paysafecardul pe aparatul paypoint? Va rog frumos sa-mi spuneti. Multumesc!

1 răspuns:
| popioana a răspuns:

Pai, am vazut in alta parte ca s-ar afla in incasare sume, la butonul de plati online. bafta!