| sk8terionutz a întrebat:

Astazi am fost la 2 magazine din satul meu care au paypoint si am vrut sa achizitionez un bon paysafecard de 25 de lei. Vanzatoarele nu stiau la ce categorie se afla pe aparatul de paypoint. La ce categorie este paysafecardul pe aparatul paypoint? Va rog frumos sa-mi spuneti. Multumesc!

1 răspuns:
| Supps a răspuns:

"Pe perioada colaborării cu PayPoint, beneficiaţi de suport permanent din partea noastră. Comercianţii parteneri PayPoint pot contacta Serviciul Asistenţă Partenerila numărul 021-409. 1410 sau pe mobil la numerele 0750129110 şi *72976468 (*PAYPOINT), urmând ca un operator să vă îndrume în parcurgerea paşilor necesari."

Pune doamnele de la magazin sa apeleze unul din aceste numere sa ceara informatii despre utilizarea terminalului PayPoint.