| NocturnPlay a întrebat:

Vreau sa fac un server de metin hostat de quality...clientul il primesc de la ei sau trebuie sa il creez eu? Va rog dau funda! Si cine se pricepe la creeearea unui server raspunde-ti! Ma puteti contacta si pe skpye:hell. burn63(HellBurn)

1 răspuns:
| Mogoseanu_Alex_2001 a răspuns:

Ei iti vor da decat doar o adresa ip pe care tu atunci cand configurezi o scrii acolo unde trebuie, clientul se descarca de pe net apoi jocu il modezi tu cum iti place pui o cladire sau introduci skiburi pe sabii