| Fynutz_CopYl_2000 a întrebat:

Salut vreau sa fac un sv de minecraft 1.7.4 dar nu am cu cine asa ca daca doriti putem face un sv de minecraft si jucam doar noi si vom juca cu white-list,, o sa alegem noi playeri! daca sunt doritori contactati-ma pe skyp-ul meu cata blondu sau catalinblondu12!

3 răspunsuri:
| KinekT a răspuns:

Is eu dispus am skype am de toate...

| Fynutz_CopYl_2000 explică (pentru KinekT):

Da as vrea sa facem toti trei sv dar sa aveti skype ca ne intelegem mai bine ca pe mess!

| Miuletz a răspuns:

Nu am skype, dar daca poti sa vorbim pe mess... sau neaparat trebuie sa-mi fac skype?