| LaccboGaming a întrebat:

Salut vreau sa fac un video pentru youtube si trebuie sa folosesc melodii si stiu ca unele melodii au copyright cum scriu in descriere acolo sa nu mai iau copyright la melodii?

3 răspunsuri:
| AlecCusca a răspuns:

Intra pe no copyright sounds vezi ce melodie crezi ca ar fi cea mai buna in video o bagi si in descrierea videoului tau ar trebui sa fie cam asa
"Music Provided by NoCopyRightSounds
Alan Walker - Fade(exemplu)[NCS Release]
si asa pentru orice melodie folosesti de la ei de pe canal

| AlecCusca a răspuns:

Intra pe no copyright sounds vezi ce melodie crezi ca ar fi cea mai buna in video o bagi si in descrierea videoului tau ar trebui sa fie cam asa
"Music Provided by NoCopyRightSounds
Alan Walker - Fade(exemplu)[NCS Release]"
si asa pentru orice melodie folosesti de la ei de pe canal"

| xNove a răspuns:

Mi se pare ca nu poti face nimic sa nu iei copyright dar intra pe ncs pe youtube