| Rus_Edi_1995 a întrebat:

Salut
Vreau sa imi cp fifa 20 in septembrie insa nu stiu diferenta dintre fifa 20 legacy editions sau championship edition

1 răspuns:
| Vladut2000L a răspuns:

Pa la championship poti sa joci jocul pe data de 24 septembrie si 3 luni primesti cate un rare gold pack unu la o saptamana timp de 3 luni si si un kit,,***" special si in plus legacy e pentru nitendo switch deci doar daca ai nitendo poti sa joci versiunea de legacy pe pc sau pe console de tip ps sau xbox nu.