| ralucutzica a întrebat:

Salut,vreau sa imi cumpar o placa de baza,si placa video la PC meu,si nu stiu de care sa imi cumpar. Vreau sa imi lasati un link de unde pot vedea cat costa, si nu vreau una performanta rau, adica sa ma duca vreo 10 Milioane, ceva potrvit pentru jocuri nici prea mari.
plzzz vot+funda.

2 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Daca-ti cumperi placa de baza trebuie si procesor si memorie si s-ar putea si HDD. Ce placa de baza ai acum? Daca placa de acum are un socket modern s-ar putea sa nu trebuiasca sa cumperi si cele de mai sus.

| ralucutzica explică:

Vreau doar unele noi, vreau doar un link big grin