| Bessty a întrebat:

Vreau sa imi fac u blog. Da nu stiu despre ce sa il fac.Si ce nume.As vrea cateva nume si idei. cele mai bune nume si idei au fundita.

Răspuns Câştigător
| DuduKomatsu a răspuns:

Well. poti povestii in blogul tau intamplarile de zi cu zi. sau sa creezi povesti de dragoste. sau poti sa iti faci un blog cu poze artistice. in legatura cu numele depinde intr'un fel despre ce e vorba de exemplu numele tau's journal. sau Another Kid stories. daca vrei sa te inspiri mai mult http://akidmind.blogspot.com
>:D

2 răspunsuri:
| ioana1cool5 a răspuns:

Poti sa faci un blog despre stardoll.numele poate sa fie stile-stardoll by(numele pe care il vrei tu)bye

| DuduKomatsu a răspuns:

Well. Poti sa-ti faci un blog despre intamplarile tale zilnice... sau sa creezi povesti de dragoste. un blog despre poezie. sa pui poze artistie. sau pur si simplu sa ai intamplarile tale, povestile tale, pozele tale, poeziile tare sa fie un blog mixt. in leg cu numele. Another kid stories. Numele tau's journal. Oricum. daca mai ai nevoie de ceva de pot ajuta. http://akidmind.blogspot.com :*!