| LdyD a întrebat:

Bunna :*
Vreau sa imi fac un blog dar nu stiu despre ce, si ce nume sa-i dau, imi puteti da cateva idei?batting eyelashes
Multumesc. :* >big grin

6 răspunsuri:
| xBlackPearlX a răspuns:

Numele, muzica, ce iti mai place ie culoarea, varsta, anul nasterii
cum ai vrea sa iti faci petrecerea, chesti din astea fundita:X

| sirina_7189 a răspuns:

Pai poti sa faci un blog despre: animale,muzica,formatii,vedete,poezii,compuneri,haine,un blog amuzant,natura,un blog divers, ce-ti place tie
si nume pentru bloguri:
la intamplare:
cremsnit,zoso,deceblog,blogareala,Blogdelux,Holoblogul, blogmania, denny'sblog
Succes:*

| Tinna22 a răspuns:

Pai ii poti da numele tau...sau ce iti place tie cel mai mult(un artist preferat...etc)poti pune pe blog muzica,jocuri, un chat sa creezi ceva de pe care se poate downloanda, etcbig grin

| agirll a răspuns:

Pai poti sa dai numele:supergirl sau te mai poti gandi si sa fie despre tine adica ce faci tu ce fac altii sa iti impartasesti ideile sper ca te-am ajutat funda?:*

| rebekka11 a răspuns:

Barfa de ultima ora alege veriga cea mai slaba si posteaza cat ma multe chesti despre el/ea.

| coolboy_1648 a răspuns:

Pai pentru inceput, ce tema te-ai gandit sa abordezi pe acel blog,? dupa aceea vei reusi sa gasesti numele potrivit big grin