| CrushBoy89 a întrebat:

Vreau sa instalez si eu TheSims 3 generations.In fine.l-am cumparat si apoi cand a aparut setup-ul a zis asa:
This product requires an installed copy of TheSims3.Please install TheSims 3 before installing this product.
Ce sa fac? Sunt disperat...Va rog, ajutati-mahappy
Dau funda+votwinking

Răspuns Câştigător
| andyyo10 a răspuns:

Incearca sa instalezi The Sims 3 prima data, deoarece Generations cere file-uri din Sims 3.
Asa ca, Downloadeaza/Cumpara Sims 3, apoi instaleaza-l, iar instalezi generations dupa ce s-a terminat instalarea la The Sims 3

1 răspuns:
| Suckarul a răspuns:

Copiaza crackul acela unde ai salvat joculbig grin...Succes