| SnookyGames a întrebat:

Vreau sa joc fifa 11 online cu gameranger dar fac totul bine intru acolo imi aleg echipa si cand incep meciul imi da aceasta eroare:http://imageshack.com/a/img22/7462/77ix.png
Va rog ajutati-ma!

4 răspunsuri:
| SnookyGames explică (pentru alexxxutzzu):

Am acest patch! Inainte sa il iau imi zicea cand intram cu cineva ca nu avem aceeasi versiune de fifa 11! L-am luat si de aici si tot asa imi face!
Ajutati-ma va rog

| alexxxutzzu a răspuns (pentru SnookyGames):

Atunci reinstaleaza fifa-ul

| SnookyGames explică (pentru alexxxutzzu):

L-am reinstalat acum si tot asa imi da straight face Nu vrei sa intri la mine in pc sa vezi si tu?