| Denismosor a întrebat:

Vreau sa-mi bag gta 4 episodes from liberty city.Episodes...nu o sa stearga sau o sa inlocuiasca gta 4 original daca il am in calculator? A si mai am o intrebare episodes... are gta 4 ballad of gay tony si gta 4 lost and damned? Raspundeti va rog la aceste doua intrebari! Va rog din suflet!

Răspuns Câştigător
| Cornellp a răspuns:

Dai pliz funda, ca am nevoie.

5 răspunsuri:
| Cornellp a răspuns:

La mine parca nu a inlocuit, am instalat in folderuri diferite.
Gta 4 episodes from... are si ballad o gay tony si lost and damned.Momentan joc ballad of gay tony

| Cornellp a răspuns:

Funda dai?

| Denismosor explică (pentru Cornellp):

Nu dar sunt nou ca nu am mai intrat de mult

| Naruto1258093221513 a răspuns:

Nu o sa stearga poti linistit sa o instalezi