| anonim_4396 a întrebat:

Salut, vreau sa-mi cumpar un mouse de Gaming dar nu prea stiu ce sa cumpar... eu m-am gandit la "Enzatec Team Scorpion Frost Wyam Black" sau "Razer Abyssus"; daca imi puteti spune altele mai bune pana in 150 RON sau pe care sa-l aleg, MULTUMESC >big grin

3 răspunsuri:
| Ovidiu11 a răspuns:

Razer Abyssus happy parerea mea

| Dom19 a răspuns:

Eu folosesc A4Tech X7 si sunt foarte multumit, ti-l recomand cu caldura. Bafta!

| piskareLa a răspuns (pentru Dom19):

Eu deja am A4Tech x7 (x-718bk) dar nu imi place deoarece am probleme cu scroll-ul sad