| GamingTimeYT a întrebat:

Salut as vrea sa imi achizitionez un mouse si un mouse pad nou de Black Friday.M-am hotarat ce mouse pad imi cumpar dar mouse-ul nu il stiu inca, am de ales intre Logitech G300S,Razer Abyssus 2014, Logitech 303 Daedalius.Dar acum depinde si ce oferte vor fi.
Imi puteti zice ce mouse imi recomandati dintre cele de mai sus?
Funda.

4 răspunsuri:
| catalinus13 a răspuns:

Parerea mea este ca ar fi mult mai convenabil sa iti iei un Logitech 303 deadelius decat celelate doua deoarece in primul rand are 12k dpi, are iluminare rgb foarte buna, are cablul bine securizat, iar cel mai important daca esti gamer e comod in mana si ergonomic deci nu o sa ai probleme cu sesiuni mai mare de 6-10h big grin zis si eu
eu la fel am un mouse de la madcatz R.A.T. TE are 8500dpi si e confortabil comod, ergonomic si are o precizie la clickuri mare.
Deci na eu iti recomand Logitechul 303 pentru ca merita

| florinbercea a răspuns:

Un Logitech G300S

| VânătordePokemoni a răspuns:

Eu îți recomand Logitech G300S.
Mi se pare fiind cel mai bun dintre cele 3 opțiuni. Dar cum ai spus și tu, să vezi mai întâi prețurile.
Fundă?

| AndraSomerhalder a răspuns:

Salut.Eu as alege Logitech 303 Daedalius, acum depinde de oferte, asa cum ai spus si tu, totusi as avea o intrebare, cat ai dat pe mouse pad? Am nevoie urgenta de unul :*.