| Bitza0 a întrebat:

Salut,vreau sa-mi iau un xbox one si vreau sa stiu cam cat tine bateriile la controler eu stau in Italia si bateriile sunt destul de scumpe adica 24 de lei 2 baterii

2 răspunsuri:
| Mandeliu a răspuns:

Dureaza foarte putin bateriile la controller.Iti recomand sa iei baterii pe care le poti reincarca sau in cel mai rau caz sa iei un PS4 daca bateriile chiar sunt o problema.

| KlibrDM a răspuns:

Nu mai folosi baterii. Cumpara acumulatori reincarcabili si bineinteles un incarcator.