| DoarEuAlex a întrebat:

Salut,care este faza cu controlerul de la xbox one, ca tine bateria as vrea sa-mi iau xbox one s si nu stiu cat tine bateria la controler, stau in Italia bateriile sunt destul de scumpe si nu-mi convine sa la schimb in fiecare saptamana/zi nu este cum e la ps4 pot incarca controleru-l cand vreau?

1 răspuns:
| Twixi a răspuns:

Pai depinde cat folosesti controler-ul. Pot sa te tine 2 zile sau pot sa te tina 2 saptamani.
Poti sa iti cumperi baterii care se pot reincarca (cu un adaptor), si iesi mai ieftin.