| Vdariusbubu a întrebat:

Vreau sa-mi instalez NFS World si cand intru pe site ma loghez si cand imi apare download-ul dau save file si dublu click ca sa deschid fisierul descarcat, run, apoi imi apare o eroare :,, The system cannot find the path specified". Cum rezolv problema?

Răspuns Câştigător
| downer2012 a răspuns:

Daca ai 2 partiti C si D, si programul e in C, mutal in D si deschidel, Si eu am patit la fel si dupa a mers cand l-am mutat din C in D, funda?

1 răspuns:
| LoLSmileyLoLz a răspuns:

Uita-te daca ai cerintele minime de sistem http://cerintedesistem.com/......-oficiale/ Funda?:D