| BlackStar_1525 a întrebat:

Am si eu o problema cu net framework 3.5.Lam descarcat si cand dau sa il instalez imi apare " The system cannot find the file specified" si aceiasi eroare apare cand vreau sa instalez windows instlaller 3.1.Dau funda cui ma poate ajuta

Răspuns Câştigător
| dustru a răspuns:

Pentru calculator care ruleaza windows xp:

Right-click the Temp folder (typically C:\Documents and Settings\User Profile\Local Settings\Temp), and then click Properties.
Click Advanced.
Click to select the Encrypt contents to secure data check box. Click OK.
Install the.NET Framework. Daca nu se rezolva fa download regorganizer http://reg-organizer.en.softonic.com/ serial :BGYJ2D-2N42Z-YQL5Q-QYBZJ-6DAPU-YM7C2 nume : Urus (aceasta pentru reg organizer activare licenta)

3 răspunsuri:
| jabiilord a răspuns:

Salveaza kit ul de dekstop si instaleaza l de acolo (cu drepturi de administrator daca ai windows 7)
http://www.tutorialepc.ro

| CM7YRE a răspuns:

Incearca sa reinstalezi windows-ul, e o problema casuala care apare in multe cazuri.

| dustru a răspuns:

Ursus acolo la nume