| MihaiIOprea03 a întrebat:

Salut, vreau sa-mi recomandati si mie niste casti de gaming cu un microfon impecabil. Sa nu fie mai mult de 300 lei.

Răspuns Câştigător
| AlexDFY a răspuns:

Http://www.pcgarage.ro/casti-gaming/hyperx/cloud-stinger/
Acestea sunt foarte bune, uite un review, in engleza:
https://www.youtube.com/watch?v=iRUreNFEuPo

Uite si un cod de reducere pentru pc garage: WA6S16MR
Dupa ce bagi in cosul de cumparaturi castile, unde scrie pretul total, e ceva cu rosu, acolo bagi codul.

| MihaiIOprea03 explică (pentru AlexDFY):

Multumesc foarte mult pentru raspuns. Le voi achizitiona azi.

| AlexDFY a răspuns (pentru MihaiIOprea03):

Cu placere Mihai!
Si eu o sa le cumpar in 2 saptamani, le am testat la un prieten, sunt foarte bune.Nu uita sa folosesti codul de reducere: WA6S16MR