| DarkFlash081 a întrebat:

Salut vreau sa stiu daca imi merge Bioshock Infinite cu un procesor Intel(R) Pentium(R) Dual CPU E2160 @ 1. 80GHz (2 CPUs), ~1. 8GHz si o placa video NVIDIA GeForce GT 430?

Răspuns Câştigător
| KodrutZ a răspuns:

Serios? Ai idee ce engine foloseste BI? De ce nu i-ar merge? Mie mi-a mers struna pe very high cu un HD 4770, GT 430 nu e cu mult mai flasneta ca a mea...

3 răspunsuri:
| Kittler a răspuns:

Este un site numit Canirunit.com, alege jocul din lista si iti spune daca da sau nu

| DemonSoul a răspuns:

Nu, nici pe low nu iti merge!