| AngelOfD3ath a întrebat:

Mă plictisesc foarte mult si nu stiu ce să m-ai joc si as fi foarte bucuros dacă imi spuneti niste jocuri m-ai misto happy

Eu am urmatoarele cerinte:

-Placa video: NVIDIA GeForce 7300 SE/7200 GS 1017 MB

-Processor: Intel(R) Pentium(R) Dual CPU E2160 @ 1. 80GHz (2 CPUs), ~1. 8GHz

-Rami: 2048MB

P.S:Fără:Metin, Battlefield, Call Of Duty(merge 4?), si jocuri din alea de kakat.Stiu ca am pc m-ai slab dar na ce săi faci voi trai si cu astahappy

FUNDAAA!

Răspuns Câştigător
| Ryuunosuke a răspuns:

Call of duty 4 nu îţi merge deoarece ai un processor foarte slab, Dar ca să îţi dai seama ce jocuri îţi merg uite, http://www.systemrequirementslab.com/cyri intri aici instalezi aceea chestie şi acolo e o listă mare de jocuri dai pe ea şi după site-ul îţi va arăta cu verde dacă îţi merge şi cu roşu dacă nu îţi merge.

| AngelOfD3ath explică (pentru Ryuunosuke):

Ok mersi mult.
Tu nu stii vreo smecherie sa redul putin lagu la jocuri?
Am instalat prototype si am dat low si rezolutia cea m-ai mica insa se mai intampla cateodata sa apara lag si ma inerveazasad

4 răspunsuri:
| TechGuyTpu a răspuns:

Cu pc ala ceva mai fain de prototype nu este.

| AngelOfD3ath explică (pentru TechGuyTpu):

Assasins Creed 1 este mai mistohappy

| TechGuyTpu a răspuns (pentru AngelOfD3ath):

Intre astea 2 eu aleg prototype ca este mai free roam.