| Thewitcher a întrebat:

Vreau sa va pun o intrebare, doar ca sa vad ce parere are fiecare.Daca ar trebui sa alegeti dintre WOW(World Of Warcraft) si SWTOR(Star Wars The Old Republic). Care dintre ele ar fi si de ce

2 răspunsuri:
| tudo393 a răspuns:

WOW pentru ca are un multiplayer mai distractiv...si pur si simplu nu te plictisesti cand joci cu prietenii pe skype!laughing

| IonutPopa a răspuns:

Swtor e cel mai tare nu ai Cum sa te plictisesti ^_^ Crede-ma swtor e de 1000X mai bun decat wow