| Eu999999 a întrebat:

Joaca cineva SWTOR(star wars the old republic)?
Am cont, cu level 20, atunci cand am ajuns la level 20 am primit un mesaj in care scria ca daca vreau sa continui sa joc, va trebui sa le dau adresa mea de email, si apoi o sa primesc un email de la ei, si dupa care pot sa continui sa joc. Desi mi-a aparut acest mesaj de aproape 10 ori si le-am dat adresa mea, inca nu am primit niciun mesaj de la ei.
Aveti idee ce ar trebui sa fac?

1 răspuns:
| LePotato a răspuns:

Asteapta...

Sau poti sa le dai un mail si sa le spui ca nu primesti deloc mail-ul de confirmare