| adiina234 a întrebat:

Salut, vreau si eu niste jocuri pentru ANDROID, sa functioneze bine si pe tableta, ma puteti ajuta?

DAU FUNDĂĂ!:* happy

4 răspunsuri:
| YoChriss a răspuns:

Pai incearca Man of Steel, Iron Man 3 (gratis), N.O.V.A. 3 - Near Orbit, Aralon: Sword and Shadow, Wild Blood, AVP: Evolution, Fractal Combat (gratis), Grand Theft Auto III, Grand Theft Auto: Vice City, Call Of Duty: Strike Team. Funda?

| larisalary12 a răspuns:

Ice cream jump, pou, turbo river racing.

| Crystyan_Butu_1974 a răspuns:

Sunt o multime pe google play sau daca nu poti incerca mob org.

| AndreeaPopa39395 a răspuns:

Pou,Subway Surfers, Temple Run, Chicken Invaders, Doodle Jump si multe alte jocuri.